The Witcher dizisinin aksiyon sahneleri böyle çekilmiş

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 7.01.2020 - 14:20
Kamera arkası görüntüleri paylaşıldı

Netflix'in The Witcher dizisi olumlu eleştiriler aldı. Dizinin en faza olumlu eleştiri alan yönlerinden biri de aksiyon sahneleriydi. The Witcher dizisinin aksiyon sahneleri, kılıç dövüşleri oldukça beğenildi. Dizinin askiyon sahnelerinin nasıl çekildiğini gösteren yeni bir video yayınlandı. Yayınlanan videoya baktığımız kadarıyla yapımcı ekibin oldukça geniş bir kadroyla aksiyon sahnelerine hazırlandığı görülüyor. Aksiyon dolu kamera arkası görüntülerin yer aldığı videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

The Witcher dizisinin aksiyon sahneleri böyle çekilmiş

Geçtiğimiz yılın en çok konuşulan yapımlarından biri de Netflix'in The Witcher dizisiydi. Henry Cavill'in yer aldığı The Witcher dizisi oldukça beğenildi. Özellikle aksiyon sahneleri izleyenlerden geçer not aldı. The Witcher dizisinin ikinci sezonu dört gözle bekleniyor diyebiliriz. Resmi olmayan açıklamalara göre The Witcher dizisiin ikinci sezonu için Şubat ayında çekim aşaması başlayacak ve dizinin ikinci sezonu 2020 Kasım ya da Aralık ayında Netflix platformunda yayınlanacak. 

 İlk sezonunda daha çok karakterler tanıtılmış ve dizinin ana tema anlamında temelleri atılmıştı. 2. sezonda ise daha fazla hikaye anlatımının ön planda olacağı belirtildi. İkinci sezın çıkış tarihi ve kaç bölüm olacağı henüz bilinmiyor.


Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 24.10.2021 16:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.01.2020 11:39
Oppo reklamını witcher içine gömmüş gibi
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.01.2020 19:38
Güzel kamera arkası görüntüleri. Kim bilir görebilsek ne kadar daha güzel görünürdü.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.01.2020 19:26
Dizinin tek iyi yanı kısmen aksiyon sahneleriydi eğer oyunları oynamışsanız evren hakkında bilgi sahibi iseniz ne kadar kötü bir dizi olduğu ortada.Got kadar uzun ömürlü bir okadar etkili olabilirdi hbo el atsaydı
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Witcher dizisinin aksiyon sahneleri böyle çekilmiş

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×