The Witcher dizisinin yazar kadrosuna yeni isimler katıldı

The Witcher dizisinin yazar kadrosuna yeni isimler katıldı

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 9.05.2018 - 17:22
The Witcher dizisi 2020'den önce gelmeyecek

Son yılların tartışmasız en iyi oyunlarından biri olan aksiyon rpg oyunu The Witcher'a bir dizi yapılacağı daha önce duyurulmuştu. 2020 yılından önce gösterime girmesi beklenmeyen Netflix'in The Witcher dizisinin senaristinin, Daredevil ve Defenders dizilerinin yazarı Lauren Schmidt olacağı açıklanmıştı. Lauren Schmidt'in, Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşım ile, The Witcher dizisinin yazar kadrosuna yeni isimlerin dahil olduğu ortaya çıktı.

Netflix'in The Witcher dizisinin yazar kadrosu genişliyor

Geçen yılın Mayıs ayında Netflix'in bir Witcher dizisi yapacağı duyurulmuştu. Dizinin yazarı Lauren Schmidt, dizinin hazır olabilmesi için daha uzun bir süreye ihtiyaç duyduklarını açıklamıştı. Dizi ile ilgili elimizde çok fazla bilgi olmasa da, The Witcher dizisinin senartisti Lauren Schmidt'in, twitter paylaşımı yazar kadrosunun genişlediğini ortaya çıkarttı. Çalışma arkadaşlarının olduğu bir fotoğrafı paylaşan Schmidt'in attığı tweet ile, ekibe katılan isimler de belli oldu. Bunlardan biri Netflix'in Jessica Jones dizisinin yazarlarından Jenny Klein bir diğeri ise Netflix dizisi Daredevil ve The Originals dizisi yazarlarından Shena Koorse. Görünen o ki Netflix kendi dizilerinde çalışan isimleri The Witcher çatısı altında birleştirmiş. Bakalım genişleyen yazar kadrosu 2020 tarihini biraz öne çekmeyi başarabilecek mi.

The Witcher dizisinin yazar kadrosuna yeni isimler katıldı

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.01.2021 21:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×