The Witcher Tales oyununun devamı hakkında açıklama yapıldı

Furkan Güler
Furkan Güler 9.12.2019 - 10:49
Firmanın planları neler?

Bu jenerasyonda The Witcher 3'le birlikte ortaya muazzam bir iş çıkartan CD Projekt Red ekibi, her ne kadar Geralt'ın hikayesini bitirmiş olsa da, Witcher serisinden vazgeçmeyeceğini açıklamıştı. Geçtiğimiz sene çıkan Thronebreaker: The Witcher Tales ise Witcher evreninde geçen farklı bir oyun olarak karşımıza çıkmıştı. Strateji ve rol yapma öğelerini bir arada tutan Thronebreaker: The Witcher Tales'in satışları beklenildiği gibi iyi gitmemişti. Şimdi ise CD Projekt Red ekibinden yeni bir açıklama geldi. Açıklanan bilgiye göre bir seri olduğu açıklanan The Witcher Tales'in devamı gelmeyecek. Witcher markasının yanında küçük bir marka yaratmayı hedefleyen CD Projekt Red, görünüşe göre başarısız olmuşa benziyor.

The Witcher Tales oyununun devamı hakkında açıklama yapıldı

Thronebreaker: The Witcher Tales'ta 30 saatlik bir RPG deneyimi ve Geralt yerine Meve isimli kraliçeyi kontrol ediyoruz. Strateji öğeleri de barındıran yapım, konsol platformlarının yanında PC'de de bulunuyor. PC platformunda en yüksek satışa ulaşan oyunun stiline benzer olarak başka bir Cyberpunk oyunu da gelebilir. Bakalım CD Projekt Red'in planları neler?

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 28.11.2021 12:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.12.2019 20:52
mantıklı
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.12.2019 18:33
Pahalı kartları açmak için aldığım yedek gereksiz bir oyundu Gwint varken orada zaman geçirmek istemezsiniz. Ana hikaye mükemmel ziyan ediyorlar
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.12.2019 18:29
Güzel oyun olmuştu ama Geralt sadece 10 dakikalığına var idi oyunda, tabiki witcher=geralt gibi bir şey demek istemiyorum ama reklamını bu şekilde yapmışlardı.
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Witcher Tales oyununun devamı hakkında açıklama yapıldı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×