The Witcher'ın animasyon filmi duyuruldu

Furkan Güler
Furkan Güler 23.01.2020 - 15:26
Animasyon filmi kaliteli bir stüdyonun elinden çıkacak.

The Witcher kitabının dizisini yaptıktan sonra geri dönüşten memnun kalan Netflix bu kez yeni bir duyuruya daha imza attı. Witcher markasını sonuna kadar kullanmayı amaçlayan yapımcılar, The Witcher için animasyon filmi yapacağını belirtti. Twitter üzerinden yayınlanan bilgiye göre The Witcher: Nightmare of the Wolf filminin yapım aşaması başlamış durumda. Dizinin yapımcılarına ve senaristine emanet edilen animasyon filmi, Lauren Hissrich ve Beau DeMayo'nun elinden çıkacak. Animasyon filmi için Studio Mir ile anlaştığını duyuran yapımcılar, projenin kaliteli olmasına özen gösteriyor. The Legend of Korra ve Voltron: Legendary Defender gibi yapımların altına imzalarını atan animasyon stüdyosu oldukça beğenilmişti.

The Witcher'ın animasyon filmi duyuruldu

Animasyon filminin oyunlardan ve diziden farklı bir konuyu anlatacağı belirtilirken Netflix, filmle alakalı "Kıta'nın yüzleştiği yeni bir tehdite geri götürecek" açıklamasında bulundu. 2020 yılı içerisinde yayınlanacağı tahmin edilen animasyon filmi, dizinin ikinci sezonundan önce yayınlanacaktır. Diğer bir yandan filmde Geralt'ın tekrar Doug Cockle tarafından seslendireceği de tahmin edilen arasında. Oyunlarda Geralt karakterini seslendiren başarılı isim oyuncular tarafından beğenilmişti.

Yorumlar 10
MK Okuru
MK Okuru 16.10.2021 12:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.01.2020 16:36
MMO oyununu da duyururlar şimdi :D yabancı forumlarda bununla ilgili konu başlıklarına denk gelebilirsiniz hatta ve başlık altında artılarını eksilerini varsayımsal beyan edenler de var ama gün gelir öyle bir proje açıklar iseler Withcer'ı oynanabilir karakter sınıfı yapmasınlar...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.01.2020 16:59
Ben peluş oyuncaklarını bekliyorum. Güzel bir şey çıktı ya. Sonuna kadar sömürün. İliğini sömürün. Kemiğin içi kupkuru kalana kadar sömürün. !!!
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2020 16:56
Bu tarz witcher girişimleri artarsa ileride eminim ki çıkacak bir witcher oyunu ne kadar iyi olursa olsun burun kıvıracagız , insan doğası gereği sürekli aynı şeyi tüketemez bir süre sonra sıkılır. Belki de bir witcher oyunu gelme ihtimalide bu yüzden yok olabilir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.01.2020 18:03
Etinden sütünden, suyunu çıkana kadar, yararlanın WİTCHER'IN!
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.01.2020 01:59
Sevindim, böyle böyle yayılacak Witcher evreni dünyada. LOTR,GOT gibi isimlerin yanına eklenmeli bu eserler.
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Witcher'ın animasyon filmi duyuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×