The Wolf Among Us Epic Games Store'da ücretsiz oldu

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 13.12.2019 - 20:40
Telltale Games'in sevilen oyunu ücretsiz oldu

Geçtiğimiz gün düzenlenen The Game Awards 2019 ödül töreninde The Wolf Among Us 2'nin kısa bir fragmanı yayınlandı. The Wolf AMong Us 2 Epic Games Store'da yayınlanacak.  Telltale'in geri dönüşünün şerefine firmanın en sevilen oyunlarından olan The Wolf Among Us Epic Games Store'da ücretsiz oldu. 11 Ekim 2013'te ilk olarak yayınlanan The Wolf Among Usburadan Epic Games Store kütüphanenize ekleyebilirsiniz. The Wolf Among Us 2'nin yeni fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

The Wolf Among Us Epic Games Store'da ücretsiz oldu (haftasonu)

The Wolf Among Us Beğenilen Telltale Games'ten, ödüllü Fables çizgi romanlarından (DC Comics/Vertigo) uyarlanmış cesur, şiddetli ve yetişkinlere yönelik bir gerilim oyunu geliyor. Büyük kötü kurt Bigby Wolf olarak acımasız, kanlı bir cinayetin, her kararınızın çok büyük sonuçlar doğurabileceği bir oyun serisinde olacakların yalnızca habercisi olduğunu keşfedeceksiniz. Telltale'ın seçimlere ve sonuçlarına dayalı çığır açan oyun mekaniğinin evrimi, oyuncunun Fabletown Şerifi Bigby Wolf olsanız bile büyük, kötü şehirde yaşamın kanlı, korkunç ve tehlikeli olduğunu öğrenmesini sağlayacak.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 28.11.2021 20:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.12.2019 09:26
keşke yeniside gelse
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Wolf Among Us Epic Games Store'da ücretsiz oldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×