The Wolf Among Us sezon 2 duyuruldu

The Wolf Among Us sezon 2 duyuruldu

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 20.07.2017 - 10:20
Ünlü çizgi roman Fables'dan uyarlanan, kötü kurt Bigby'nin başrolünde olduğu, The Wolf Among Us ikinci sezonuyla geri dönüyor.
İki gün önce ortalıkta dolaşan dedikodularda, The Wolf Among Us'a yeni bir sezon gelmeyeceği haberleri dolaşıyordu. Aradan iki gün geçtikten sonra, Telltale Games bombayı patlattı ve The Wolf Among Us ikinci sezonun haberini verdi.
http://media1.gameinformer.com/filestorage/CommunityServer.Components.SiteFiles/imagefeed/featured/telltale/thewolfamongus/episode3/bigbyinvestigateepisode3.jpg
Hikayesi ve karakterleri Fables çizgi romanından alınan oyun, masal karakterlerini yeni bedenlerle bizim dünyamıza getirerek, büyük bir beğeni toplamıştı. Kendi dünyaları yok olan ve bu yüzden kendilerine büyü ile beden bulup aramızda yaşayan karakterler, insanlar gibi yaşamakta zorlanır ve sıkıntı çeker. Karakterimiz Bigby ise, bu grubun şefiridir. İnsanlar ile aralarında çıkabilecek herhangi bir sorunu ya da kimliklerini belli etmelerini engeller. Bir süre sonra işlenen ilk cinayet ile işler değişir ve Bigby Wolf kendini bu davaya adar. Snow White (Pamuk Prenses), Beauty and the Beast gibi ikonik masal kahramanlarını da barındıran oyun, bize aslında masallarında karanlık bir hal alabileceğini gösteriyor.

Telltale'in sevilen serilerinden olan The Wolf Among Us, ikinci sezonu ile 2018'ikinci yarısında meraklılarıyla buluşacak.
Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 2.03.2021 08:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.07.2017 19:37
ooo bayadir bekledigim bir haberdi ozledik bigby reis,guzeller guzeli pamugu is bir ayri ozledik.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.07.2017 13:59
game of thrones sezon 2 yi duyursunlar artık
MK Okuru
MK Okuru 20.07.2017 17:04
zaten duyurmamışlar mıydı? duyurmadılarsa da eli kulağındadır, kesinlikle gelecek.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.07.2017 10:44
Plat var mı plat
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×