The Wonderful 101 Switch İçin Gösterildi

The Wonderful 101 Switch İçin Gösterildi

Furkan Güler
Furkan Güler 6.07.2017 - 14:28
PlatinumGames ardı ardına bombaları patlatıyor
Hali hazırda Bayonetta'yı Switch için gösteren PlatinumGames, bu sefer The Wonderful 101'e ait bir görsel paylaştı. Resmi Japon Twitter hesabından elinde Joy-Con olan The Wonderful 101 karakterlerini (bizce sağdaki Kamiya'nın kendisi), The Wonderful 101 oynarken gösteren PlatinumGames, görünüşe göre diğer bir kaliteli oyununu WiiU'da hapis bırakmak istemiyor.

The Wonderful 101 Switch İçin Gösterildi
2013 yılında WiiU platformuna özel olarak çıkan The Wonderful 101, şaşırtan hikayesi ve kendini tekrar etmeyen oynanış dinamikleri sayesinde, oynayanlarını genel anlamda memnun etmeyi başarmıştı. Benim gibi Hideki Kamiya'nın oyun tarzını seviyorsanız, şansınız varsa The Wonderful 101'i kesinlikle denemenizi öneriyorum. Fakat yeni bir The Wonderful 101'in mi yoksa WiiU sürümünün tekrar Switch için mi geliştirildiği şimdilik belli değil. Her şekilde Mario Kart 8'in Deluxe sürümünde olduğu gibi The Wonderful 101'i Switch üzerinde görmek tüm oyuncuları  memnun edecektir.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.03.2021 10:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×