1/11

Thief 3: Deadly Shadows

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Tam Çözüm - Garret ile sessiz ve derinden...

Checking Inn- Cashing Out

Dümdüz ilerleyin ve karşınıza çıkan nöbetçiye dikkat edin. Sol taraftaki gölgelerde hareket ederek görünmemeye çalışın. Sağ taraftaki ayak izlerini takip edip bir sonraki noktaya gelin. Sol köşeye doğru bakın ve diğer nöbetçiyi görün. Geçmesini bekledikten sonra köşenin etrafından yine ayak izlerini takip edin. Burada metal yüzeylerde nasıl sessiz kalabileceğiniz öğretiliyor. Fazla ses çıkartmadan ayak izlerini takip edin. Eğilip, yavaş yürüyerek ses çıkartmadan Inn’e girebilirsiniz. İçeri girdikten sonra merdivenlerden aşağı inin ve fıçıya dikkat edin. Yere düşürmeniz halinde büyük bir gürültü çıkartacaktır. Kapıdan içeri girin. İsterseniz kasaların nasıl alınıp atıldığını deneyebilirsiniz. Bir sonraki yere geldiğinizde meşalelerden birini su oku ile söndürüp bunun da nasıl yapıldığını öğrenin. Kuzeye doğru devam ederek sandıkların olduğu yere gidin. Kapı aralığından geçip merdivenlerden yukarı çıkın. Mavi ayak izlerini takip edin ve koridorda ilerleyin. Kilitli kapıyı bulun ve açın. Sağ taraftaki köşeden geçini ve merdiveni tırmanın. Bir sonraki kapı girişine kadar mümkün olduğu kadar yavaş ilerleyin. Masadaki sivilin kafasına copu indirerek etkisiz hale getirin. Adamı görünmeyecek bir yere yerleştirin ve tezgahın üstündeki kitabı okuyun. 

Yine ayak izlerini takip edin ve odadan geçin. Arka köşedeki merdivenlerden çıkın. En yukarı çıktığınızda küçük masanın üzerinde duran kadehi alın. Bir sonraki hole doğru ilerleyin. Ayak izlerini takip edin ve karşınıza çıkan nöbetçiyi, odanın diğer tarafına yönlendirmek için o yöne doğru ses çıkartan ok atın. Nöbetçi oraya doğru gittiğinde siz de sağ taraftaki Peony Suite’e girin. Odayı, çalabilecek bir şeyler var mı yok mu diye araştırın. Yatağın yanındaki kitabı okuyun ve Lord Julian’ın dolaşmak için Lancaster odasına gittiğini öğrenin.

Arka kapıdan çıkın ve ayak izlerini takip edin. Masadan kendiniz için bir şeyler daha çalın ve sağa dönüp Lancaster odasına doğru ilerleyin. Merdivenlerden aşağı inin ve gölgelerin arasında saklanın. Şöminenin önünde oturan Lord Julian’ı ve misafirini görün. Ayrıca odanın sol tarafında ileri geri volta atan bir nöbetçi göreceksiniz. Adamların konuşmalarını dinleyin ve sağ taraftaki duvarda asılı olan meşaleyi su oku ile söndürün. Böylelikle nöbetçiye yakalanmadan sağ taraftaki duvardan yürüyebileceksiniz. Sandalyenin oluşturduğu gölgede durun. Kadife çantaya yakınlaşın ve çantayı çalın.Merdivenlere doğru gidin ve sol taraftaki bariyerlerin olduğu yere ilerleyin. Devriye gezen nöbetçiye yakalanmayın. Parmaklık bariyerlerin üstündeki mumu su oku ile söndürün. Bariyerleri geçin ve ayak izlerini takip ederek çıkın. Mutfakta yakalanmış bulunuyorsunuz. Karşınızdaki insanı kısa bir süreliğine kör etmek için flaş bombası atın. Karşı kapıdan çıkın ve bir sonraki bölüme geçin.

End of the Bloodline

Göreve başladığında sol tarafta nöbetçilerin konuşuyor olduğunu göreceksiniz. Bulunduğunuz mevkinin az ilerisinde ise bir aslan kafası meşalesi bulunuyor. Bu meşaledeki ateşi söndürmeniz halinde Rutherford’a giriş için kapı açılacak. Meşaleyi su oku ile söndürün. Meşalenin sol tarafında açılan kapıyı gözlemleyin. Bölüme başladığınız yerde etrafınıza dönün ve sura doğru çıkan merdivenden yukarı çıkın. Surun sonuna geldiğinizde sağa dönün ve sağ tarafınızdaki açık pencereden içeri girin. Böylelikle Rutherford Kalesine girmiş oluyoruz. Masaya yaklaşın ve mumu söndürün. Sağlık iksirini ve ganimeti çalın. Masanın üzerindeki notu okuyun. Arkanızı dönün ve yemek odasına girin. Pencerenin kenarında, arkası dönük nöbetçiyi cop ile bayıltın. Sandığın kilidini açın ve içindeki ganimetleri toplayın. Masanın üzerindeki notu okuyun. Bu odada bir başka kilitli kapı daha var. Bu kilidi de açın ama şimdilik buradan girmeyeceğiz. Bir önceki odaya geri dönün ve pencereden dışarı çıkın.

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×