Thief en iyi PC'de gözükecek

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 5.12.2013 - 20:23
İstihbarat sağlam yerden

Aynı adlı ünlü gizlilik serisini yeni nesle taşıma parolasıyla yola çıkan Thief, PC, PS4 ve XB1'a çıkış yapıyor bildiğiniz gibi. Yeni nesil konsollar düşünülerek yapılan ilk oyunlardan biri olduğu için de grafiksel beklenti bir hayli yüksek. PS4'te nasıl gözükecek, Xbox One'la kıyaslayınca sonuç ne? Bu soruların cevabını oyun çıkınca alacağız, fakat oyunun sanat yönetmeninin açıklamaları sağ olsun biliyoruz ki Thief en güzel PC'de gözükecek. Eidos çalışanı Jean-Normand Bucci "Oyunun PC sürümü yeni nesil konsolların tüm grafik özelliklerine sahip olacak, üzerine de pek çok geliştirme gelecek. Daha iyi anti-aliasing, yüksek çözünürlüklü gölgeler ve çoklu-monitör desteği. Thief PC, AMD'nin yeni Mantle API'ını kullanan ilk oyunlardan da olacak PC oyuncularına müjde!

 

Yorumlar 10
MK Okuru
MK Okuru 19.04.2021 01:46
Kalan Karakter : 300 Gönder
Thief en iyi PC'de gözükecek

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×