This is Vegas

Tunay Şahin
Tunay Şahin 3.06.2010 - 12:31
Kumar cenneti Las Vegas'ta büyük macera
Işıltılı görüntüsü, çılgın partileri ve en önemlisi kumarhaneleriyle ünlü Las Vegas’ta ortalığı dağıtmaya hazır olun. Korku türünde The Suffering 1 ve 2 ile bizleri titreten, Drakan ile büyük maceralara koşturan, Orta Dünya’yı ziyaret etmemizi sağlayan Surreal Software; bu sefer bizleri kumar cenneti Las Vegas’ta sürükleyici bir aksiyonun içine çekiyor. Geçtiğimiz sene Midway tarafından duyurulan This is Vegas, ilgi çekici oyunlar arasında yer alıyor. Bunun en büyük nedenlerinden biri oyunun arkasında daha evvel birçok başarılı projeye imza atan Surreal Software’ın bulunması ve genel olarak yapımın iyi bir potansiyele sahip olması.

İncelikler

This is Vegas, aslına bakarsak GTA, Saints Row ve başka oyunlar gibi bizlere kirli para, yasadışı işleri, aksiyon gibi bilinen elementleri veriyor. Ama bu sefer işin içinde Las Vegas şehri ve kumar var. Oyun dört temel ana nokta üzerine dayanıyor, bunlar; yarışmak, kumar, dövüşmek ve partiler. Hızlı arabalarla yasadışı sokak yarışlarına katılıp itibarımızı arttırabileceğiz. Gücümüzü kanıtlamak dövüşüp, silahlı çatışlara gireceğiz. Bunlar aslında aşina olduğumuz kısımlar sayılır, en ilginç kısımlarını kumar ve partiler oluşturuyor. Tabii ki oyunun zaten Vegas’ta geçmesi, kumarı olmazsa olmaz yapan etkenlerden biri. Paramızı kumar oynayıp riske atabileceğiz, ya çok kazanacağız ya da çok kaybedeceğiz. Sıkı ve çılgın partiler karakterimizin bağlantılarını artıracak. Vereceğimiz partilerde yeni insanlarla tanışıp, para ve itibar kazanmak için onların sağladıkları yeni yolları kullanacağız.

This is Vegas
"Las Vegas'ın kumarhaneleri kadar çılgın partileri ve güzel kadınları da oldukça ünlü."

Las Vegas’ın ışıltısı altında güzel kadınları da unutmamak gerekiyor. Bu kadınlar güzel oldukları kadar baştan çıkarıcı ve oldukça tehlikeliler. Güzel bir kadın yüzüne kavgalar çıkabilir. Karakterimiz işleri başardıkça, para ve itibar kazanacak. İtibar arttıkça bu bize açılabilir ödüller olarak oyunda geri dönecek. Las Vegas’ta daha da büyüyecek ve sonunda kocaman bir imparatorluğa kadar yükseleceğiz.

Her zamanki motor

This is Vegas, Epic Games tarafından geliştirilen Unreal 3 grafik motorunu kullanıyor. Şu zamana kadar yayınlanan görüntülerde, Vegas’ın ışıltılı dünyası ve rengarenk görüntüsü kaliteli duruyor. Ayrıca Surreal tarafından Unreal Engine üstünde yapılan bazı geliştirmeler de var. Oyun için müzikler besteleniyor. Aynı şekilde seslendirmeler içinde profesyonel kişilerle çalışılıyor.

Bir süredir mali krizde olan Midway için This is Vegas önem taşıyan bir proje. Görünüşe bakılırsa oyun şimdilik iyi duruyor. Eğer aksiyonu ve geri kalan özellikleri de yapımcılar iyi kotarırsa, hit bir oyun ortaya çıkabilir. This is Vegas PC dışında, X360 ve PS3 platformları için de piyasaya sürülecek.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.06.2022 17:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
This is Vegas

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×