Thor: Ragnarok gişede hızla ilerliyor

Furkan Güler
Furkan Güler 6.11.2017 - 14:09
Şimşek tanrısı gişede başarıyı yakaladı.

Geride bıraktığımız haftalarda vizyona giren son Marvel filmi Thor: Ragnarok, gişede güzel bir başarı yakaladı. Fantastik sinema meraklılarının heyecanla beklediği film, izleyenlerine eğlenceli dakikalar yaşattı. Türkiye'de de yoğun bir ilgi ile karşılaşan Thor: Ragnarok, verilen bilgilere göre gişede beklenenden daha fazla kar elde ediyor. Disney, Thor: Ragnarok'un ABD'de vizyonda bulunduğu ilk haftada 121 milyon dolar gişe yaptığını açıkladı. Üçüncü bireysel film ile karşımıza çıkan Thor: Ragnarok, Amerika dışında da oldukça sevilmiş durumda. ABD bölgesi dışında şu ana kadar 306 milyon dolar gişe yapan Thor: Ragnarok, dünya genelinde toplam 427 milyon dolar kar elde etmiş durumda.

Thor: Ragnarok filminin gişe başarısı yapımcıların yüzünü güldürüyor

Diğer iki filme nazaran daha eğlenceli ve farklı bir tema ile karşımıza çıkan Marvel'ın yeni filmlerini merak içerisinde bekliyoruz. Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Anthony Hopkins ve Idris Elba gibi deneyimli aktörleri izleme şansına eriştiğimiz filmde ayrıca Mark Ruffalo, Cate Blanchett ve Karl Urban gibi önemli isimler de bulunuyor. Taika Waititi'nin yönettiği filmi eğer bir Marvel hayranıysanız en kısa zamanda izlemenizi tavsiye ediyorum.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 16.04.2021 20:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.11.2017 20:21
Film bence marvelin çıkardığı en iyi filmler arasında ilk 3 te gerçekten böyle beklemiyordum fragmanlarında biraz ön yargım vardı karakterler konusunda hepsini silip süpürdü harika film sevgililerinizle bile gidebilirsiniz :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
ideefixe
ideefixe 7.11.2017 01:41
valla bu gece izledim gayet başarılıydı ilk 2 filmine göre
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.11.2017 01:11
Nasıl olabilir ben bu kadar saçma sapan bir film izlememistim
Kalan Karakter : 300 Gönder
Thor: Ragnarok gişede hızla ilerliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×