THQ, büyük bir oyun yapımcısı daha duyuracak

Mahmut Saral
Mahmut Saral 11.10.2010 - 13:45
Herkes susacak, THQ konuşacak
Önemli oyun firmalarından THQ, atağa geçmeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz E3 fuarında Homefront ile ön plana çıkan ve Ninja Gaiden'in hazırlayıcısı Tomonobu Itagaki'yi Devil Third isimli oyun için bünyesine katan firma, yakın bir zamanda da Double Fine ve önemli yönetmen Guillermo del Toro ile oyun projeleri hazırlayacaklarını söylemişti. Bunlarla yetinmeyen yetkililer, şimdi büyük bir oyun yapımcısını daha THQ çatısı altına getiriyor. Kim olduğunu öğrenmemiz için ise, 19 Ekim'e kadar beklemeliyiz. Zira açıklama bu tarihte yapılacak.

THQ, büyük bir oyun yapımcısı daha duyuracak
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 05:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
THQ, büyük bir oyun yapımcısı daha duyuracak

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×