THQ'nun E3 planı

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
THQ firması da E3 fuarında gör
THQ firması da E3 fuarında görücüye çıkaracağı oyunlarınu duyurdu. Buna göre PS2 için Red Faction 2, Summoner 2, Pride FC, Circus Maximus ve Jackie Chan Adventures, Xbox ve PC için  Moto GP ve Yager, Gamecube için Monsters Inc,
Battlebots ve Jimmy Neutron oyunlarının yanında ayrıca Hot Wheels ve Scooby Doo'yu da içeren 28 GBA oyununu da görücüye çıkaracak...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 17:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
THQ'nun E3 planı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×