Tim Burton'ın Alice'ine devam filmi yolda

Tim Burton'ın Alice'ine devam filmi yolda

Berkant Jeff Akarcan
Berkant Jeff Akarcan 10.12.2012 - 12:19
Bir bitmedin Tim Burton... Bitemedin...
2010 yılında gösterime giren ve Tim Burton imzasını taşıyan Alice In Wonderland filminin devamının yolda olduğu açıklandı.

Tim Burton'ın Alice'ine devam filmi yolda
Variety dergisinin haberine göre yapımcı Disney, ilk filmi de kaleme alan Linda Woolverton'u ikinci filmi yazması için görevlendirdi. Aslan Kral ve Mulan gibi başarılı filmlerin de senaryosuna imza atan Woolverton'un ikinci Alice filmi için neler yazacağı şimdilik gizli tutuluyor.

Başrollerinde Anne Hathaway, Helena Bonham Carter ve Johnny Depp'in yer aldığı Alice In Wonderland, 1 milyar doların üzerinde gişe hasılatı elde etmiş ve tüm zamanların en çok kazanan 11. filmi olmuştu.

Serinin devam filmi olacak ikinci filmde yönetmen koltuğuna Tim Burton'ın geçip geçmeyeceği henüz netlik kazanmış durumda değil, keza Johnny Depp'in de Mad Hatter rolüyle perdeye dönüp dönmeyeceğini bilmiyoruz.
Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 22.10.2020 12:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×