1/2

Tim Van Düğünde

Ant Köksal 3.06.2010 - 12:31
İnternet'in en şişman webmaster'ı, psikopatların şahı güzel insan Murat, evleniyor.. Tim Van oradaydı, gördü, yazdı ve öldü. Buyrun..
Murat: Burak sen kapıda dur, Berk sen yemek servisiyle ilgilen, Fatih helaya biri kusmuş git onu temizle, Ant sen de helanın kapısında dur, konuklara peçete ve kolonya dağıt..

Ant: Eee.. Tabiy, yaparız abi de.. Sen bizi düğüne çağırınca tam olarak bööle bişey hayal etmemiştik.. Daha farklı, yani konuk olaraktan..

Murat: Şindi ben size durumu şööle izah edeyim.. Biz kimiz? Tim Van.. İşte Van kısmı ben oluyorum, Tim kısmı da siz.. Hadi canım.. Hadi özel timim benim.. Halledin şu işleri, kalbimi kırmayın.. Yoksa kafanızı kırarım..

Grup halinde: Hemen gidiyoruz canım abim!

(Bir yarım saat sonra)

Berk: Ben şu kızı dansa kaldıracam..

Burak: Hangisi? Beyaz elbiseli olan mı?

Berk: Beyaz elbiseli dediğin Mine, sersem.. Gelinlik o.. Yavaş iç sen, şimdiden kafayı buldun..

Burak: Ben kafayı bulmam.. Ne kadar içersem içeyim, hıyps, kesinlikle sarfoş.. sarff.. söörh..

Berk: Tamam tamam anladık.. Sarhoş olmuyosun sen..

Burak: Bana karışma tamam mı.. Ben bir bireyim.. Özgürüm beaan..

Berk: Tamam anam, sen bir bireysin, ama sarhoş bir bireysin.. Helaya kadar eşlik edeyim sana, yüzünü yıkayıp ayık bir birey haline gel..

Burak: Sie! Git kaldır sen mor elbiseli kızı dansa.. Ben kırmızı elbiseliyi kaldıracam.. Komporsitö yapacam onunla.. Komparsitu.. Kom..

Berk: Lan! Lan dur! Eyvah, gitti adam..

Murat: Benim baldızı dansa kaldıran kim? Seçemiyorum bu uzaklıktan..

Berk: Eee.. Dışardan girmiş abi o.. Davetiyesi yok.. Biz hallederiz..

Murat: Burağa benziyo.. Bi dakka lan, naapıyo o? Üstüne kustu kızın.. Ulaan! Ulaaağyn!

Berk: Arkadaşlar yakınlarda cami var mı? İmamı kaldırın, iş çıktı ona..

(O esnada, başka bir yerde)

Ant: Abi bu yaptığımız doğru mu? Yani peçete ve kolonya parası almak konuklardan.. Adet diildir de..

Bahadır: Şiişşt.. Karışma.. Helanın kapısında dikiliyoruz yarım saattir, bedava mı yapacaz.. Ayrıca tanesi ikiyüzellibintörkişlira, sudan ucuz.. Nedir yani..

Ant: Tamam da, Murat görürse..

Bahadır: Görmez olm.. Evleniyo o, helayı kontrol mu etçek.. Şişt, arkadaşım.. Tuvaletimiz ücretlidir, ona göre.. Küçük üçyüz, büyük beşyüzbinlira.. Küçük diye giriyosunuz iki saat çıkmıyosunuz, kontrol yapıyoruz ona göre.. Kime diyorum.. Çık dışarı, çık! Kokusu buraya kadar geldi be!

Ant: Abi o kapıyı fazla zorlama istersen.. Zira..

Bahadır: Ne demek canım, hizmet veriyoruz burda, akşama eve ekmek götürcez.. Eşşek kibin ödiycek büyük parasını.. Aç ulan kapıyı! Aç.. Aöööö.. Öeh..

Ant: Murat içerdeydi abi, zorlama kapıyı dedim ben sana.. Bahadır? Ses ver? E kafan o delikteyken konuşamazsın tabi, dedim ben sana..