Tişörtsüz Gears of War oynamak

Emre Günen
Emre Günen 15.07.2010 - 10:53
Cliff Bleszinski'ye videolu cevap!
Gears of War ile adını duyuran ve günden hiç düşmeyen yapımcı Cliff Bleszinski, geçtiğimiz günlerde twitter üzerinden bir yazı yazdı ve Old Spice reklamlarında ekranda boy gösteren siyahi oyuncuya atıfta bulundu.

Twitter'da, "@OldSpice Do you do everything with your shirt off? Like, drive to the supermarket? Because I usually do. (Hayatta her şeyi üstsüz mü yapıyorsun? Mesela markete tişöartsüz mü gidiyorsun? Çünkü ben öyle yapıyorum)" şeklinde esprili bir yazı yazan Bleszinski'ye cevap gecikmedi.

İşte Old Spice'ın Bleszinski'ye cevabı:


Bu cevap belki de Gears of War 3'ün reklam fikri için de kullanılabilir. Hatta belki de siyahi oyuncu, elinde şampuan tutmak yerine, Gears of War 3 kutusunu tanıtır.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 08:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
Tişörtsüz Gears of War oynamak

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×