Titanfall 2'nin silahlarından biri Apex Legends'a geliyor

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 7.04.2019 - 01:06
L-STAR, Apex Legends'a gelecek

Titanfall 2'nin en sevilen silahlarından biri olan L-STAR yeni güncelleme ile birlikte Apex Legends'a geliyor. Apex Legends News & Leaks adlı twitter hesabı, oyuna eklenecek olan  L-STAR kaplamaları ile ilgili bazı görseller paylaştı. Geçtiğimiz gün Apex Legends serverları kapatılmış ve oyuncuların seviyeleri geçici bir süreliğine birinci seviyeye indirilmişti. Geçici hesap sıfırlamanın oyuna eklenecek yeni içeriklerle ilgili olduğu düşünülüyor.    

Titanfall 2'nin en sevilen silahlarından biri Apex Legends'a geliyor

Görünüşe bakılırsa Titanfall 2'den L-STAR, Apex Legends'ta yer alacak. Geçtiğimiz gün yaşanan hesap sıfırlamanın ardından bazı oyuncular Titanfall 2'den L-STAR silahının kaplamasını açtılar. Serverlarda yaşanan sorunun düzeltilmesinin ardından silah kaplamaları da kaldırıldı. Yakında Titanfall 2'den çok daha fazla içeriğin Apex Legends'a eklenmesi bekleniyor. Tabii en çok beklenen özelliklerden biri de iki kişilik ve tek kişilik oyun modları. Respawn Entertainment Apex Legends ile büyük başarı elde etti. Kısa sürede yakalanan oyuncu kitlesi elde tutulmaya çalışılacaktır. Bakalım ilerde bir gün Titanfall serisinin meşhur Titanları oyuna eklenecek mi? 

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 29.06.2022 16:05
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.04.2019 11:28
Bloodhound'un elindeki silah.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Titanfall 2'nin silahlarından biri Apex Legends'a geliyor

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×