Tiyatral bir The Last of Us

Can Furkan Gözütok
Can Furkan Gözütok 22.07.2014 - 15:50
İzlemek ister miydiniz?
The Last of Us'ın geliştirici stüdyosu Naughty Dog ve Spike TV'nin sunucusu Geoff Keighley, "deneysel bir proje" için iş birliği yaptıklarını açıkladı.

Tiyatral bir The Last of Us
Naughty Dog'un yaptığı açıklamalara göre, The Last of Us'ın akılda kalan sahneleri belirlenecek ve bu sahneler; Tory Baker, Ashley Johnson, Merle Dandridge, Hana Hayes ve Annie Wersching gibi sanatçılar tarafından yeniden canlandırılacak.

Santa Monica'da gerçekleşecek etkinliğin biletleri satışa çıktıktan çok kısa bir süre sonra tükense de Sony; etkinliği PSN, Twitch ve Youtube aracılığıyla canlı olarak oyunculara aktaracak. Son olarak Sony, The Last of Us'ın tiyatrosu hakkında kısa bir video yayımladı.

Herkese, iyi seyirler.


Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 13:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
Tiyatral bir The Last of Us

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×