Toged'in İstanbul temsilciliğine Metin Demirkol seçildi

Toged'in İstanbul temsilciliğine Metin Demirkol seçildi

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 6.03.2018 - 10:00
Toged'in İstanbul tensilcisi belli oldu

Geçtiğimiz hafta İstanbul’da, Tiramisu stüdyosunun ev sahipliğinde gerçekleşen Türkiye Oyun Geliştiricileri Derneği Derneği genel kurul toplantısında derneğin İstanbul temsilciliğine NAR Club Genel Başkanı Metin Demirkol seçildi.

Toged'in İstanbul tensilcisi belli oldu

Metin Demirkol, erken yaşta internet girişimciliğine başlamış ve uzun yıllar pek çok web projesine imza atmış bir oyun geliştiricisi. 2011 yılında kurduğu, mobil platformlar için oyun geliştiren NAR Club bünyesinde halen genel müdür olarak görev yapmakta.

Narcade, Choochoo ve Anatomicus markalarını bünyesinde barındıran NAR Club, bu zamana kadar ürettiği oyunlarla ABD başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde hatırı sayılır bir oyuncu kitlesine erişmeyi başardı. En popüler oyunlarından biri olan Farm Bubbles, halihazırda 5 milyon kullanıcıya sahip ve geliştirilmeye de devam ediliyor.

Demirkol, TOGED İstanbul temsilcisi seçilmesiyle ilgili düşüncelerini, “Ülkemiz adına her geçen gün önemi artan oyun ekosisteminin gelişimine önemli katkılar sağlayan TOGED’de görev almak benim adıma oldukça gurur verici. Ülke ihracatına önemli faydalar sağlayan sektörümüzün daha da gelişmesine katkı sağlamak için elimden gelen tüm desteği göstereceğim,” sözleriyle dile getirdi.

Kendisine bu önemli görevde başarılar diliyoruz.

Toged'in İstanbul temsilciliğine Metin Demirkol seçildi

Basın Bülteni

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.10.2020 12:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×