Tolerans yok

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Tolerans yok
Eidos firması, daha önce ismi Roll Call olan, yeni aksiyon oyununun isminin Zero Tolerance olarak değiştiğini belirtti. Rocksteady Studios tarafından yapımı sürdürülen oyunda, Nick Mason rolündeyiz ve büyük bir şehirde yaşanan kaosu durdurmaya ve şehri altüst etmeye çalışan herkesi yok etmeye çalışıyoruz. Adamımız, teknolojik silahlarla donanmış olacak. Zero Tolerance, PS2 ve Xbox için 2006'nın 2. çeyreğinde piyasalarda olacak.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 13:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
Tolerans yok

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×