Tom Clancy's Ghost Recon: Desert Siege oyunundan önce bir mini oyun

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Tom Clancy's Ghost Recon: Desert Siege oyunundan önce bir mini oyun
Yeni hazırlanan Tom Clancy's Ghost Recon: Desert Siege oyununu kutlama niyetine Ubi Soft online olarak mini bir sniper'cılık oyunu yayınladı. Sniper Recon 2 olarak anlandırılmış olan oyunda oyuncuların sniper'cılık yetenekleri test ediliyor. Hatta en iyi 5 zamanı yapan oyuncular da bir Ghost Recon Collector's Pack kopyası kazanıyorlar. Bu pack'in içinde de orjinal Ghost Recon, expansion Desert Siege ve bir de strateji guide olacak. Bu mini oyunu oynayıp ödülü kazanma şansına sahip olabilmek için tıklayın...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 18:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
Tom Clancy's Ghost Recon: Desert Siege oyunundan önce bir mini oyun

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×