Tom Clancy's H.A.W.X. 2, PC'de çok farklı

Metin Çatalkafa
Metin Çatalkafa 13.11.2010 - 17:36
Nvidia Tessellation farkını göstermeye başladı

DirectX 11 ile birlikte gelen en önemli yeniliklerden biri tessellation (mozaikleme). Tessellation kullanılan oyunlarda kaplama ayrıntısı artıyor ve objelerin geometrileri daha düzgün oluyor. Ancak bu teknoloji ekran kartlarını oldukça zorluyor. Nvidia, Tom Clancy's H.A.W.X. 2 üzerinde tessellation etkisini gösteren bir video yayımladı.

Yorumlar 19
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 06:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
Tom Clancy's H.A.W.X. 2, PC'de çok farklı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×