Banner Resmi

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Türkiye Kupası Finalleri başlıyor

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek 29.08.2020 - 15:22
NVidia, Ubisoft ve Monster Notebook'un birlikte düzenlediği Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Türkiye turnuvası finalleri başlıyor. Heyecan git gide artıyor.

Türkiye’deki oyun tutkunlarının heyecanla takip ettiği Ubisoft’un dünyada milyonlarca oyuncuya ulaşan FPS tarzındaki oyunu Rainbow Six: Siege rekabetinde sona gelindi. NVIDIA, Ubisoft ve Monster Notebook tarafından düzenlenen ve 8 takımın finale kaldığı Rainbow Six: Siege Türkiye Kupası’nda büyük final organizasyonu, 29 ve 30 Ağustos tarihlerinde gerçekleşecek.

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Türkiye Kupası finalleri başlıyor

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de pek çok oyuncunun severek oynadığı Rainbow Six: Siege, Haziran ve Ağustos ayları arasında düzenlenen Türkiye turnuvası kapsamında 64 katılımcı takımın mücadelesine sahne oldu. 29 - 30 Ağustos tarihlerinde gerçekleşecek ve canlı yayınlanacak büyük finalde ise oyun severler, turnuvanın en çok puan alan 8 takımının nefes kesen rekabetine şahit olacak. Finalde, Elemento ve noTactix’in de aralarında bulunduğu 8 takımdan biri, toplamda 15 maçlık çifte eliminasyon sistemi ile birincilik ödülüne ulaşacak. İzleyenlerin GeForce RTX 2060 ekran kartlı Monster Tulpar T5 V21.1.3 dizüstü bilgisayar kazanma şansına sahip olacağı yayınların ilki, 29 Ağustos Cumartesi günü saat 18.00’de Ethem Baba’nın sunumuyla başlayacak. Turnuvanın son gün yayınını ise 30 Ağustos Pazar saat 17.00’den itibaren EastergamersTV’nin sunumuyla gerçekleşecek. İki gün sürecek final heyecanını NVIDIA’nın Twitch kanalında izlemek mümkün.

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Türkiye Kupası Finalleri başlıyor

Yüksek FPS kazandıracak

Günümüz oyunlarında artık 60 FPS yeterli olmuyor ve rekabette geri kalmamak için en az 144 FPS şart görünüyor. Özellikle Rainbow Six: Siege gibi FPS oyunlarında hızlı ekran kartlarının sunduğu yüksek kare hızları rakibi daha çabuk görmeye olanak sağlayarak rakibi vurma şansını artırıyor. Böylece 144 FPS ve üzeri kare hızlarıyla oynayan oyuncular 60 FPS ile oynayanlara göre rekabete bir adım önde başlıyor. NVIDIA, Rainbow Six: Siege’de 144 FPS gibi yüksek değerlere ulaşabilmek için RTX 2060 ve üstü ekran kartı modellerini öneriyor. Şirketin ayrıca “Yüksek FPS Oyun Kazandırır” ismiyle rekabetçi oyunlarda yüksek FPS’in öldürme/ölme oranlarını be ölçüde arttırdığına değinerek yüksek kare hızlarının önemini anlattığı bir çalışması bulunuyor. İlginç bilgilerin yer aldığı çalışma hakkında daha detaylı bilgi almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 16.01.2022 22:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.08.2020 18:24
Tom Clansy's Rainbow Six Siege'in %80 'i harita bilgisi, deneyim ve iletişimdir. Bunlara sahip olan bir kişi çatır çatır oyununu kazanır, liglerini atlar. 60-144 FPS hatta daha fazlası... Bunun bir sonu yok ve kazanmak için şart biçilemez kimseyi yanıltmayalım. Minimum 60 fps'in varsa yola koyul...
MK Okuru
MK Okuru 31.08.2020 23:16
Türkiyede yaşıyorsan Avrupa sunucunda 60-70 pingle oynarsın ben de 9 pingli kişilere karşı mücadele ediyorum Valkyre gibi operatörlerle karşı tarafın ruhu duymadan mermileri saydırıyorum. Strateji ile ping farklı durumlardır, senin dediğin karşı karşıya kapışırkenki durumdur. ^^
MK Okuru
MK Okuru 31.08.2020 18:37
karşına 9 ping li adamlar gelsinde göreyim senin stratejini, adam ben görmeden beni vuruyor,ezberlediğim haritada, aynı şartlar ve imkanlar doğrultusunda dediklerine katılıyorum sadece,ben 250 ping le oynerken yemez o dediklerin malesef
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.08.2020 23:44
Plat elodan sonra her oyun bir hile ile karsilasmak istiyorsaniz harika bir oyun
MK Okuru
MK Okuru 31.08.2020 10:50
evet maalesef cok hile var bizim eloda ama oyunun taktikselligini cok seviyorum yine de
Kalan Karakter : 300 Gönder
Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Türkiye Kupası Finalleri başlıyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×