1/2

Tom Clancy's Splinter Cell

-
- 3.06.2010 - 12:31
Tom Clancy CIA'dan ayrıldığından beri çıkardığı oyunlar hep türünün en iyisi olmaya aday gösterildi.

KAFASINDAKİ KIYMIKLAR BİR GÜN BİTİCEK AMA NE ZAMAN?

Tom Clancy CIA'dan ayrıldığından beri çıkardığı oyunlar hep türünün en iyisi olmaya aday gösterildi. Çünkü Ghost Recon'u oynamadan önce gizlilik dendiğinde hep “Iyy yine mi?” aynı hikaye diyorlardı. Ama Tom Clancy bu düşünceyi değiştirmek için sanki kendi kendine söz verdi ve başardığını, Ghost Recon ve ardından gelen ek görev paketleriyle kanıtladı.

Son zamanlarda ise oyun piyasasını yeniden yerinden oynatmak için kolları sıvadı. Bu sefer çok daha tehlikeli bir şekilde geliyor. Tom Clancy’nin yeni oyunu Splinter Cell'de, bir CIA ajanının yaşadığı tüm sıkıntıları gözler önüne sermek için uğraştığını rahatlıkla görebiliyoruz. Çünkü bu sefer oyunda kullanabileceğiniz alet sayısı çok daha fazla ve bu oyun için artı bir puan olucak. Şimdi kısaca aletlerden bahsetmek istiyorum;

5.56mm SC-20K AR: Bu oyundaki en kullanışlı silahlardan biri. Hem sessiz hem de sniper modu var. Tabi oyunda ilerledikçe bunun yerine geçecek silahlar çıkıcak.

Ring Airfoil Projectile: Tam anlamıyla bir silah değil ama düşmanınızın kafasına isabet ettirebilirseniz başını bayağı ağrıtacağa benziyor.

Sticky Camera: Düşmanlarınızı izleyip, planlar kurmanızda yardımcı olacak en önemli aletlerden biri. Bir cep kamerası ama cep kamerasına göre çok fazla özelliği var. Zoom, Terminal vision gibi.

Sticky Shocker: Bu aletin her oyunda olması gerektiğini düşünüyorum. O kadar işe yarayabilir ki… Hem bazı giriş devrelerini bozabiliyorsunuz hem de düşmanlarınızı elektrik şoku ile öldürebiliyorsunuz. En önemlisi de bir yerde su birikintisi varsa elektriği oraya verip düşmanlarınızı topluca tuzağa düşürebiliyorsunuz.

Gas Grenade: Klasik gaz bombası.

Distraction Camera: Gizli bir kamera fakat bir silah olarakta kullanılabiliyor. Kameranın yanına biri yanına yaklaşınca gaz bombasına dönüşebiliyor veya ses çıkartıp düşmanların dikkatini çekebiliyor.

5.72mm SC Pistol: Susturuculu 5.72'lik silahımız yeni yeleklere göre özel üretilmiş ve eskisinden daha etkili.

Lock Pick: Standart kilitleri açmak için bir alet.

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×