Tom Cruise, Elon Musk ve Nasa ile uzayda film çekecek

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 5.05.2020 - 11:33
Ünlü oyuncu ve aynı zamanda da yapımcı olan Tom Cruise, Elon Musk'ın şirketi SpaceX ve Nasa işbirliği ile birlikte uzayda çekilen ilk filme imza atacak.

Şu sıralar Görevimiz Tehlike serisinin yeni filmleri ile gündemde olan ve prodüksiyon aşamasına devam eden Tom Cruise'un Elon Musk ve Nasa ile birlikte uzayda bir film çekmek istediği açıklandı. SpaceX ve Nasa ile görüşmelerine devam eden Tom Cruise, bu projenin hayata geçmesi durumunda uzayda film çeken ilk kişi olarak da tarihe geçecek.

Tom Cruise, Elon Musk ve Nasa ile uzayda film çekecek

Tom Cruise bildiğiniz gibi sınırları zorlayan ender aktörlerden birisi. Çektiği aksiyon sahnelerinde dublör kullanmayan ve helikopter de dahil olmak üzere birçok aracı kullanabilen Cruise, bu sefer gözünü daha da yukarılara dikmiş durumda. Gelen haberlere göre Elon Musk'ın uzay ve uzay mekiği teknolojileri konusunda oldukça tecrübeli olan şirketi SpaceX'in yanı sıra bu projeye Nasa'yı da dahil etmek isteyen Tom Cruise, projenin hayata geçmesi için çalışmalara başlamış durumda.

Projenin olumlu ilerlemesi durumunda tamamen uzayda çekileceği belirtilen bu film ile ilgili daha fazla bilgi ise malesef yok. Muhtemelen anlaşma sağlanması durumunda filmin senaryosu da ona göre şekillenecek. Yani filmin nasıl ve bir istasyonda mı çekileceği, konusu gibi bilgiler için şu an çok erken aşamada olunduğunu da söyleyebiliriz.

Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 21.10.2021 23:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.05.2020 22:07
niye bu Elon Musk bana jet fadılı hatırlatıyor..
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.05.2020 20:28
Bu iş gercek olmaz dicem ama amerika kendini aşar ve uzayda gercekten cekilmis gibi yapip herseyi dunyada yaparlar. Bekleyin görün.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.05.2020 19:24
Bence bu adam film çekerken ölmek istiyor, ya da ölerek efsane olmak istiyor!
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.05.2020 18:56
Bu adam film çekimlerinde ölecek sonunda
Kalan Karakter : 300 Gönder
Spider_hip
Spider_hip 5.05.2020 12:15
Adam efsane ya, tüm stuntları kendi yapıyor, Gerçekten uçaktan atlıyor, binalardan atlıyor. Zaten yerçekimsiz etki sağlayan uçaklada çekim yapmıştı. Ama yanına oyuncu bulması zor olur :) Çoğu aktör tırsaktır. Ancak Marslı gibi, ya da sandra bullock'un filmi gibi tek kişi odaklı senaryo olabilir.
MK Okuru
MK Okuru 5.05.2020 16:25
Aktörden bahsediyorsan eğer gerçek hayatta sevilmeyen biri ama filmleri gerçekten güzel oluyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
Tom Cruise, Elon Musk ve Nasa ile uzayda film çekecek

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×