Tom Cruise'u Mission Impossible setinde ayağını kırarken izleyin

Tom Cruise'u Mission Impossible setinde ayağını kırarken izleyin

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 27.01.2018 - 13:58
Senaryo değil, gerçek.

Mission Impossible'ın yeni filmi Fallout'ın setinde Tom Cruise ayak bileğini kırmış. The Graham Norton Show'a katılan Mission Impossible kadrosu, filme verilen altı haftalık aranın Tom Cruise'un bileğini kırması olduğunu belirtti. Tabi ki bunu video ile de gösterdiler. Sahnede bir binanın çatısından diğerine atlarken ayak bileğini kıran Tom Cruise'u farklı açılardan gösteriyorlar. Video sonrasında Tom Cruise'un herkesten alkış almasının sebebi ise bileğinin kırılmasına rağmen rolünden çıkmayarak koşmaya çalışması.

Tom Cruise'u Mission Impossible setinde ayağını kırarken izleyin

Videoda da görebileceğiniz gibi sahne tamamen güvenli bir şekilde yapılmakta. Tom Cruise'un arkasındaki ipi de görebilmeniz mümkün. Ayağı dik bir şekilde binanın yüzeyine gelen aktörün ağırlığı ve hızı yüzünden bileği kırılıyor. Tom Cruise'un böyle bir sahne için dublör kullanmaması da takdir edilmesi gereken bir davranış. Tom Cruise, Simon Pegg, Henry Cavill, Alec Baldwin, Ving Rhames, Rebecca Feguson ve Michelle Monagham'ın yer aldığı Mission Impossible - Fallout, 27 Temmuz'da vizyona girecek. Aşağıdan Tom Cruise'un bileğini kırdığı videoyu izleyebilirsiniz. Filmi izlerken bu sahnede aklımıza bu anın geleceği kesin.

Yorumlar 14
MK Okuru
MK Okuru 26.01.2021 05:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
Anonim!
Anonim! 12.02.2018 03:19
bu Adam Aksiyonu seven bir adam bir şey olmaz yine yapar yine yapar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.01.2018 12:17
Jackie Chan'in üzerine dublörsüz oynayan oyuncu tanımam.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Masterlee
Masterlee 28.01.2018 11:07
Tom Cruise arada istisnalar olsa da çok iyi filmler çeviren ve oynadığı filmlerde genelde dublör kullanmayan bir aktör. Ben çok seviyorum oyunculuğunu ve filmlerini. Ama dediğim gibi arada istisnalar oluyor örneğin Mumya gibi :)
MK Okuru
MK Okuru 29.01.2018 08:41
Adam hiç iyi birisi değil ama filmleri mükemmel.
Manhunt Two
Manhunt Two 28.01.2018 18:28
Aslında o kadar da kötü bir film değildi Mumya.Gereksiz espriler ve hikayenin çok hızlı ilerlemesinden kötü bir film olarak bakılıyor.
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2018 14:35
Bence Mumya iyi filmdi ama aktörü Tom Cruise olunca beklenti yükseliyor ve film olduğundan daha fazla beklentiyle beklenildiğinden [hype], vasat bir olarak görülmeye başlıyor.Ayrıca şunu da belirtiyim bazı yerleri gerçekten vasattı ama genel anlamda iyiydi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2018 18:21
yaşlanmış tom kurus,keşke bu yaşlanmama triplerine girmeseler saçı boyatıp,botoks yaptırdıkdan sonra geç olduklarını sanıyorlar adamın mimikleri bile değişmiş,cahillik
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2018 15:22
tom cruise oyunculuğun hakkını veriyor, başarılı bir aktör, başka aktör olsa o durumdayken bütün dünyayı inletirdi,
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×