Tom Hardy'li Venom filminde çok fazla Venom göremeyeceğiz

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 21.03.2018 - 10:30
Venom konusunda kafalar iyice karıştı

Venom filminin duyurulduğunda oldukça heyecanlandığımı itiraf etmeliyim. Bu karakteri Tom Hardy gibi bir oyuncunun oynayacağını öğrendiğimizde ise eminim benim gibi birçok çizgi roman sever de heyecanlanmıştır. Her ne kadar film ile ilgili merakımız baltalanmaya başlansa da bugün oldukça enteresan bir dedikodu daha ortaya çıktı.

Venom filminde Venom arayacağız

Gelen dedikodulara göre Venom filminde Venom karakterini çok fazla göremeyecekmişiz. Filmde Tom Hardy'nin canlandırdığı Eddie Brock karakterine odaklanılacağını zaten biliyorduk ama gelen haberler Venom'un sadece filmin son anlarında karşımıza çıkacağı ihtimalini kuvvetlendiriyor. Sevgili simbiyotumuz, Eddie'nin üzerinde olmasına rağmen uzun bir süre sadece koruyuculuk yapacakmış. Yani filmdeki bazı aksiyon sahnelerinde ve araç takip sahnelerinde direk olarak Eddie Brock'u göreceğiz. Venom'un o güzel suratını ise demin de dediğim gibi filmin son anlarına kadar göremeyeceğimiz iddia ediliyor.

Zaten yayınlanan fragmanda da Venom gözükmediği için eleştiriler yapılmış ve Marvel, Sony ikilisinin bu konuda aceleci davrandıkları belirtilmişti. Marvel'ın en sıra dışı karakterlerinden biri olan Venom'un hikayesini göreceğimiz film 5 Ekim 2018'de gösterime girecek. 

Tom Hardy'li Venom filminde çok fazla Venom göremeyeceğiz

Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 3.12.2021 01:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2018 14:25
sony nin yaptığı bir şey konsol dışında güzel olduğu nerede görülmüş telefon bölümü batıyor filmleri malum kameraları kendi yapıyorlar kendi telefonlarının kamera kalitesi diğer telefonlara göre çöp saol sony en sevdiğim anti hero yu berbat ettiğin için umarım batarsın
MK Okuru
MK Okuru 23.03.2018 21:48
Daha filmi izlemeden boş boş konuşuyorsunuz. Eddie'yi hemen venoma dönüştürüp hikayenin hızlıca aksiyonla tamamlanmasındansa, Tom Hardy gibi yetenekli bir oyuncuyla arka hikayesini vererek daha ağır ilerlemesi ve bir seri olması çok daha iyidir
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2018 15:20
Hayatında sony xperia serisi ve kamerası kullanmadığın ne kadar belli. Ulan en dandik telefonunun bile kalitesi var. Samsung denen cihaz bile kamera lenslerini sonyden alıyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.03.2018 22:23
Onu Venom 2 saklıyorlar, Bence 1. bölüm giriş olacak.
Kaynağı buldular niye tek filmde harcasınlar dimi...

Underworld filmllerni yapan firma, Venom' da 5-6 film yaparlar
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2018 22:45
işte bu tip filmlerde en nefret ettiğim olay...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2018 18:00
Adamlar korku bilim kurgu filmi çektiklerini söylemişlerdi yani -body horror- The thing, Tetsuo, The Fly gibi birşeyler çekiyorlar gibi görünüyor. Hemen kötü gözle bakmanın manası yok. Filmi iyi yapacak ordan oraya zıplayan bir venom değil, hikayesinin vs. ne kadar iyi olduğu.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2018 15:17
Arkadaş nolcaktı tüm filmde venomumu gösterceklerdi? Farkındaysanız bu eddie brock un hikayesi tabiki daha çok o görülcek. İlk fil yani normal. Siz hemen ooo venomm hülööğğğ mü bekliyonuz nedir??
Kalan Karakter : 300 Gönder
Tom Hardy'li Venom filminde çok fazla Venom göremeyeceğiz

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×