Tom Hardy'li Venom filminin müzikleri Black Panther'den geliyor

Tom Hardy'li Venom filminin müzikleri Black Panther'den geliyor

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 30.03.2018 - 17:39
Ludwig Göransson göreve.

Black Panther filminin müziklerini yapan Ludwig Göransson, Sony'nin Tom Hardy'li Venom filminin müziklerini yapacak. Deadline'ın haberine göre İsveçli ünlü müzisyenin aklında film için çok güzel fikirleri varmış. Venom'un yönetmeni Ruben Fleischer ile son olarak 2011'de çalışan Göransson, Jesse Eisenberg ve Aziz Ansari'li komedi filmi 30 Minutes or Less filminin müziklerini yapmıştı.

Tom Hardy'li Venom filminin müzikleri Black Panther'den geliyor

Venom rolündeki Tom Hardy dışında filmde, Riz Ahmed ve Michelle Williams'da bulunuyor. Bu yıl Ekim ayında vizyona girmesi beklenen filmin senaryosunu Fifty Shades of Grey'in senaristi Kelly Marcel yazarken, yönetmen koltuğunda ise Zombieland'in yönetmeni olan Ruben Fleischer bulunuyor. Tom Hardy'nin filmde rol alacağı Mayıs ayında belirlenmişti. Eddie Brock isimli karakteri canlandıracak olan Tom Hardy, Peter Parker'ın fotoğrafçı bir rakibi. Bir uzaylı parazitine maruz kalan Eddie, sonrasında Venom halini alır.

Venom filmi, Sony'nin Spider-Man evreninde yapacağı ilk farklı film olacak. Spider-Man'in şu an için Marvel Cinematic Universe'de olması bir şeyi değiştirmiyor çünkü karakterin film hakları hala Sony'nin elinde. Venom filminden sonra Sony'nin bir diğer filmi Silver & Black olacak ve bu filmde Silver Sable ve Black Cat karakterleri ile tanışacağız.

Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2021 04:57
Kalan Karakter : 300 Gönder
Narutolga
Narutolga 31.03.2018 08:55
Gizli ayrıntıyı farketmişsinizdir umarım. Filmin ana karakterinin (venom) rengi ne? Siyah.. Filmin müziklerini kim yapıyor? Black Panther.. Yani Black = Siyah. Başka da yorumum yok arkadaşlar.
MK Okuru
MK Okuru 2.04.2018 02:47
Ve sonuç 40 Tebrikler. Şaka bir yana illunun yeni iki siyah üyesi var bu yüzden üstüne düşüyorlar. Yoksa hala aynı ırkçı pislikler.
MK Okuru
MK Okuru 31.03.2018 10:10
Müzikleri black panther yapmıyor. Black pantherin müziklerini yapan eleman yapıyor :)))
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.03.2018 13:56
Black Panther şişirilmiş bir filmdi. Resmen derler ya pazarlama harikası ha işte öyleydi. Venom öyle olmaz diye umuyorum.
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2018 18:47
kardeş black panteri seven bir insanım bunlar pc nin ve popüler kültürün kölesi olmuşlar ortalama denecek bir filmi ilah yaptılar sıft siyahlar var diye hayatlarında bp i bilmeyenler 1 numaralı hayranı oldu bende inadına gitmedim kendimce protesto ettim ve venom daha beter olabilir sony var malesef
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2018 23:02
Venomun görünmeyeceği ya da çok çok çok az görüneceği Venom filmi yeeehuu :D
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2018 01:03
Çekimler sırasında mekanlarda bulunan insanların aldığı amatör çekim kayıtlara bakılırsa bir sahnede gündüz saatlerinde venom'a dönüşme ve ileri doğru atlama sahnesi dahi bariz görünüyor. Zaten Tom Hardy bu şey için içeriden haber alamayanların uydurması dedi.
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2018 00:51
Yok öyle bişi. Tom Hardy kendi instagram adresinden bu konuyu gündeme taşıyanlarla dalgasını dahi geçti. :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×