Tom Hardy'nin Venom'u canlandıracağı açıklandı!

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 20.05.2017 - 00:09
Sony bombayı patlattı!
örümcek Adam ve karakterlerinin haklarını elinde bulunduran Sony bildiğiniz gibi Marvel ile ortaklaşa bir ilerleyiş gösteriyor. örümcek Adam filmi için Marvel ile anlaşan Sony, buna rağmen kendi evrenini yaratmakta da kararlı. Bunun ilk adımı olarakta Venom filminin geleceği daha önceden açıklanmıştı. Geçtiğimiz saatlerde ise firma bomba bir açıklama yaptı ve Venom karakterini canlandıracak olan sürpriz ismi duyurdu.

Firmanın Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre ünlü oyuncu Tom Hardy, Venom filminde başrolü kapmış durumda. The Dark Knight Rises filmindeki Bane ve Mad Max performansı ile birlikte oynadığı tüm rollerin fazlasıyla hakkını veren Tom Hardy, bu sefer de siyahlara bürünecek.

Bu duyurunun yanı sıra filmi Zombieland filminden de hatırlayacağımız Ruben Fleischer'in yöneteceği de açıklandı. Duyuruda dikkat çeken bir diğer detay ise kullanılan "Sony'nin Marvel Evreni" ibaresi oldu. Başta da dediğim gibi firma muhtemelen kendi Marvel evrenini, elinde bulundurduğu lisanslar ile oluşturacak.

Eddie Brock karakterini canlandıracak olan oyuncunun Venom performansını açıkçası büyük bir merakla bekliyoruz. Bu sürpriz duyuru hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Tom Hardy'nin Venom'u canlandıracağı açıklandı!
Yorumlar 29
MK Okuru
MK Okuru 9.12.2021 12:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.05.2017 01:18
Mükemmel seçim. Tom Hardy nin hakkını veremeyeceği bir rol olduğunu düşünüyorum. Zira kendisini gelecek Wolverine olarak görmeyi de çok istiyordum.
ideefixe
ideefixe 24.05.2017 02:40
logan filmi duyurulduğundan beri gelecek wolverine adayım tom diye bir kaç yorum yapmıştım.eksilere boğulmuşum.benle aynı fikirde olan birileri olması güzel.tom hardynin taboo mini dizisi de var izlemek isteyen baksın.çok efsane dizi bence
Kalan Karakter : 300 Gönder
Anonim!
Anonim! 23.05.2017 22:30
Tam Adamına denk geldi işte Tom Hardy.
Kalan Karakter : 300 Gönder
ozan86
ozan86 23.05.2017 17:39
Mad Max filminin tek kötü yanı hikaye Furiosa odaklıydı. Max yan karakter gibiydi. Bunun kötü oyunculukla ilgisi yok. Charlize de harika oynadığı için ikinci planda kaldı.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.05.2017 20:55
Venom'un aslında film uyarlamasında spiderman karakterine ihtiyacı yok hele ki film R-rated gelirse ancak insanlar arayabilir. Belki Venom : lethal protector çizgi romanında ki gibi örümcek adamı arada bir görünen ve kavga da destek veren yardımcı karakter olarak görebiliriz, çokta güzel olur.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.05.2017 17:36
Baydırman kim olacak o zaman ?
Kalan Karakter : 300 Gönder
Tom Hardy'nin Venom'u canlandıracağı açıklandı!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×