Tom Holland, Doctor Strange ve Spider Man'e özel film olmasını istiyor

Furkan Güler
Furkan Güler 21.06.2019 - 11:59
Aktör adeta Marvel yapımcılarına seslendi.

Marvel evrenine katıldıktan sonra Tom Holland'a emanet edilen Spider Man karakteri, büyük kitleler tarafından oldukça sevildi. İlk filmiyle gişede başarıya ulaşan Spider Man karakterinin yeni filmi olan Far From Home ise önümüzdeki günlerde vizyona girecek. Tom Holland ise filmin reklamını yapmak için sayısız söyleşiye ve röportaja katılıyor. Son yaptığı röportajda Doctor Strange karakterine değinen Holland, Spider Man ve Doctor Strange karakterlerine özel filmin olmasını istediğini belirtti.

Tom Holland, Doctor Strange ve Spider Man'e özel film olmasını istiyor

Açıklamasında iki karakterin de New York'tan olduğunu, ayrıca Peter Parker'ın ve Stephen Strange'ın bilimle alakası olduğunu ve son olarak çok iyi anlaşabileceklerini söyleyen Holland, adeta Marvel yapımcılarına seslendi. Tom Holland'ın bu isteğinin yerine getirilip getirilmeyeceğini bilmiyoruz. Fakat eğer böyle bir hikaye olsaydı, muhtemelen oldukça eğlenceli olabilirdi. Infinity War filminde bire bir konuşmalarına şahit olduğumuz iki karakter, belki de Doctor Strange'in solo filminde buluşabilir. Yavaş yavaş MCU'nun yüzü haline getirilen Spider Man ve Doctor Strange, ilerleyen dönemlerde Captain America ve Iron Man ikilisinin de yerini alabilecek (en azından reklam posterlerinde) potansiyelde.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 4.07.2022 17:57
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.06.2019 21:23
Güzel olabilir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.06.2019 17:31
En azından reklam posterlerinde çok doğru olmuş onların yerini kimse alamaz
Kalan Karakter : 300 Gönder
Tom Holland, Doctor Strange ve Spider Man'e özel film olmasını istiyor

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×