Tomb Raider: The Angel Of Darkness'ın PS2 çıkarması hakkında

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Tomb Raider: The Angel Of Darkness'ın PS2 çıkarması hakkında
Eidos firması yeni Tomb Raider oyununu PC ve PS2 için duyurduktan sonra ilk kez bir açıklama yaptı. Buna göre öncelikle Tomb Raider serisinin PSX'lerde çok sevildiğini belirten Eidos firması yeni Tomb Raider oyunun PS2'lerde daha fazla sevileceğini ve ayrıca PS2'nin grafik gücünü de alarak göze de hitap edeceğini belirtiyor. Eidos'u destekleyen Sony'de ayrıca bu son oyunun Tomb Raider serileri içerisindeki en kalitelisi olacağını da belirtiyor. Yeni Tomb Raider: The Angel Of Darkness şimdilik Kasım 2002 tarihinde piyasalarda olacak...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2023 12:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
Tomb Raider: The Angel Of Darkness'ın PS2 çıkarması hakkında

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×