Tomb Raider: Trilogy HD mi geliyor?

Anıl Kalkan
Anıl Kalkan 18.12.2010 - 19:36
Yeniden Lara Croft

Klasik oyunların konsol için yeniden çevrimleri bu ara epey moda oldu. God of War, Prince of Persia ve Shadow of Colossus'dan sonra payını Tomb Raider da alabilir. Henüz kesinleşmeyen oyun paketinde Tomb: Raider Legend, Tomb Raider: Anniversary ve Tomb Raider: Underworld oyunlarının  olması bekleniyor. 

Tomb Raider: Trilogy HD mi geliyor?

Fiyatın 29 Euro civarlarında olması ve oyunun 22 Mart 2011'de çıkması bekleniyor fakat henüz Sony ve Eidos'dan bir yorum veya doğrulama gelmiş değil.

Yorumlar 17
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 16:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
Tomb Raider: Trilogy HD mi geliyor?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×