Tomb Raider yeniden doğuyor

Anıl Kalkan
Anıl Kalkan 6.12.2010 - 19:20
Sil baştan

Yeni Lara Croft oyunu Guardian of Light geçtiğimiz aylarda oyunseverlerle buluşmuş ve yeni tarzıyla beğeni kazanmıştı. Ardından da yeni bir oyun geldiği ve hikayenin başa döneceği konusunda dedikodular yayılmıştı. Sonunda Crystal Dinamics firmasından doğrulama niteliğinde açıklamalar geldi. Game Informer dergisinin yayınladığı ilk resimlerde Lara Croft, batmakta olan bir gemiyle birlikte harap halde gözüküyor. Crystal Dinamics'in patronu Darrell Gallagher ise; "Tomb Raider hakkında bildiğiniz her şeyi unutun" diye konuştu.

Tomb Raider yeniden doğuyor

"Ölümcül bir fırtınadan sonra seyahat ettiği gemi batan ve bilmediği bir sahilde karaya vuran korkmuş bir kadın. Yalnız değil ve artık tek bir amacı var; hayatta kalmak!"

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 14:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
Tomb Raider yeniden doğuyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×