Tomb Raider'dan Xbox 360'a özel!

Tomb Raider'dan Xbox 360'a özel!

Mert Çalım
Mert Çalım 3.06.2010 - 12:31
Tomb Raider'dan Xbox 360'a özel!

Tomb Raider'dan Xbox 360'a özel!

"Tomb Raider: Underworld", önümüzdeki ayın ortalarında tüm mevcut platformlara gelecek olmasına karşın, sadece Xbox 360 versiyonu için indirilebilip oynanabilir iki özel bölüme sahip olacak.

Bu bölümler ise; "Tomb Raider: Underworld- Beneath the Ashes" ve "Tomb Raider: Underworld- Lara's Shadow". Bunlar tek oyunculu bölümler olup, oyunun hikayesini biraz daha genişletecek ve bu iki bölüm, yeni atmosferler, düşmanlar hatta ilave olarak diğer oynanabilir karakterler de sunacak; sürenin ise altı saat civarı olması bekleniyor. İlk bölüm" Beneath the Ashes'ın", yılbaşından hemen önce Xbox Live'da olması bekleniyor, "Lara's Shadow'un" tarihi ise 2009 yılının başı olarak planlanıyor.

Sanırız Tomb Raider fanları, PS3 mü yoksa Xbox 360 versiyonlarını mı alacakları konusunda tereddüt yaşayacaklar, çünkü önerilen şey gerçekten çok hoş. Ayrıca, oyunun demosu, bu ay sonu Xbox Live'da sevenleri ile buluşuyor.

KAYNAK
Tomb Raider'dan Xbox 360'a özel!
destructoid.com


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.02.2021 17:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×