Tomb Raider'ın yeni oyununun ismi Reflections mı?

Berkant Jeff Akarcan
Berkant Jeff Akarcan 22.03.2013 - 10:41
Square Enix, Lara Croft: Reflections isminin haklarına başvurdu
Yılın en büyük patlamasını yapan ve incelememizde de okuyabileceğiniz gibi oldukça başarılı bir oyun olarak karşımıza çıkan yeni Tomb Raider'ı bitirir bitirmez devamını bekler olduk. Yeni Lara'yı çok beğendik ve kendisini Allah'ın her günü görmeyi istiyoruz.

Square Enix'in bugün yaptığı başvuru da, bir sonraki Tomb Raider oyununu çok da uzun beklemeyeceğimizi gösteriyor, ismini de afiş ediyor. Ancak yapılan isim başvurusu video oyunları kategorisinde olsa da ismi Tomb Raider olarak geçmiyor.

Lara Croft: Reflections ismi her ne kadar Tomb Raider ismini içinde barındırmasa da, en kötü ihtimalle bir spin-off oyununun ismi olacak. Bu mobil bir oyun olabilir, Vita oyunu olabilir. Ancak patent başvurusunun içerisinde video oyunları medyumunu tanımlanırken "video film"in de kapsam içinde olması; bu isimde bir animasyon filmi izleyebileceğimizi de gösteriyor. Bakalım Lara Croft: Reflections, hangi oyuna isim olacak.

Tomb Raider'ın yeni oyununun ismi Reflections mı?
Günlük Lara dozunuz.
Yorumlar 14
MK Okuru
MK Okuru 26.01.2022 10:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
Tomb Raider'ın yeni oyununun ismi Reflections mı?

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×