Tonlarca Sonic görüntüsü!

Emre Günen
Emre Günen 14.07.2010 - 10:31
Sonic Colors'dan yepyeni görüntüler!
SEGA'nın ünlü maskotu Sonic, yeniden karşımıza çıkacak. Daha evvel sayısız platform oyunu ile gönüllerde taht kuran sevimli kirpi, bu senenin sonunda, Nintedo iş birliği ile hem DS hem de Wii platformlarında kendini gösterecek.

Tonlarca Sonic görüntüsü!

Her zaman hızlı oyun tarzı, renkli görüntüleri ile karşımıza çıkan Sonic, Wii ve DS platformlarında 2 boyutlu perspektif açısını üç boyut ile birleştirecek.

Sonic hayranları, yeni oyunun çıkması için gün sayarken Nintedo da Sonic Colors'ın yeni ekran görüntülerini kullanıcılarına sundu. Yayımlanan ekran görüntülerinin tamamına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sonic Colors, Nintendo DS ve Wii için bu yılın sonunda raflardaki yerini alacak.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 05:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
Tonlarca Sonic görüntüsü!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×