Tony Hawk's Pro Skater 1+2 duyuruldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 13.05.2020 - 10:24
Playstation klasiklerinden biri olan serinin ilk iki oyunu Tony Hawk's Pro Skater 1+2 adıyla birlikte yeniden oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Kaykay oyunları denince akla gelen ilk isim olan Tony Hawk serisinin ilk iki oyunu Tony Hawk's Pro Skater 1+2 başlığında yeniden karşımıza çıkacak. Summer Game Fest etkinliğinin ilk canlı yayınında duyurusu yapılan Tony Hawk's Pro Skater 1+2 hakkında ilk detaylar da paylaşıldı.

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 duyuruldu

Projenin arkasında tabi ki Tony Hawk'ın kendisi ile birlikte daha önce Crash Bandicoot N.Sane trilogy ile oldukça iyi bir iş çıkartan Vicarious Vision stüdyosu bulunuyor. İlk iki oyunun yeniden yapımı olarak karşımıza çıkacak olan oyunda orjinal oyundaki bölümlerin yanı sıra, profesyonel kaykaycılar, özel hareketler, modlar ve oyunun en sevilen yönlerinden biri olan müzikler de yer alacak.

Oyunda yer alacak kaykaycılar şu şekild; Steve Caballero, Geoff Rowley, Bucky Lasek, Elissa Steamer, Kareem Campbell, Andrew Reynolds, Bob Burnquist, Eric Koston, Rodney Mullen, Jamie Thomas, Rune Glifberg, Chad Muska ve tabi ki Tony Hawk.

4K çözünürlüğün yanı sıra 60 FPS ile çok daha akıcı bir oynanış hedefleyen Tony Hawk's Pro Skater 1+2 oyununa ayrıca multiplayer modların ekleneceği de açıklandı. PC, PS4 ve Xbox One için geliştirilen oyunun 4 Eylül 2020'de çıkacağını da hatırlatalım.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 16.10.2021 11:04
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.05.2020 13:25
Çok iyi haber. gençliğimde en çok oynadığım oyunlardan biriydi. Umarım iptal olmaz!
Kalan Karakter : 300 Gönder
Tony Hawk's Pro Skater 1+2 duyuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×