Tony Hawk's Pro Skater 4 geliyor

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Tony Hawk's Pro Skater 4 geliyor
Herkesin favori skating oyunu olan Tony Hawk's Pro Skater bu senenin sonlarına doğru 4. oyunu ile geri dönüyor. Belirtildiğine göre Tony Hawk's Pro Skater 4'de gerçekçilik oldukça ön planda olacakmış. Oyunda lineer olmayan bir kariyer modu olacak ve ayrıyetten bir de "Go Pro" teması olacak. Oyunda amatörden başlayarak kendimize bir kariyer yaratıyor ve dünyanın en iyisi olmaya çalışıyoruz. Ayrıca oyunda bir de skatepark editörü olacak ve bununla birlikte oyunda skorlar, gizli bölmeler ve konbolar ile ilgili düzenlemeler yapılabilecek. Ayrıca oyunda Tony Hawk'ın yanında Elissa Steamer, Jamie Thomas, Rodney Mullen, Eric Koston ve dahasını içeren bir sürü skater bulunacak. Oyun sonbahar 2002'de piyasalarda olacak...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 16:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
Tony Hawk's Pro Skater 4 geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×