Top Gun: Maverick filminin yeni fragmanı yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 30.03.2022 - 12:29
Tam 36 yıl sonra gelen devam filmi Top Gun: Maverick için yeni fragmanı yayınlandı. Nihayet gösterime giriyor.

Uzun süren prodüksiyon aşamasının ardından yıllar sonra yeniden karşımıza çıkmaya hazırlanan Top Gun: Maverick için yeni bir fragman yayınlandı. 1986 yılında yayınlanan ilk filmin devamı niteliğinde olan Top Gun: Maverick, farklı çekim tekniklerini içerisinde barındırmanın yanı sıra tam 36 yıl sonra karşımıza çıkmasıyla da ayrı bir öneme sahip.

Top Gun: Maverick filminin yeni fragmanı yayınlandı

Filmin başrolünde yer alan Tom Cruise, 36 yıl önce canlandırdığı ABD Deniz Kuvvetleri Teğmeni Pete Mitchell karakterine bir kez daha hayat verecek. Film aslında ilk olarak 2020 yılında gösterime girecekti, fakat patlak veren Covid-19 salgını sebebiyle ard arda ertelenerek bu yıla kadar kaydırılmış oldu.  27 Mayıs 2022'de gösterime girecek filmin bu yenifragmanına baktığımızda aksiyon anlamında ilk fragmana göre daha fazla sahneye yer verildiğini görüyoruz. Tom Cruise daha önce yaptığı açıklamada filmde çok farklı çekim tekniklerini kullandıklarını ve 6K olarak çekildiğini dile getirmişti.

Jennifer Connelly ve Jon Hamm gibi önemli oyuncuların da yer aldığı filmde ayrıca deneyimli oyuncu Ed Harris de bulunuyor. yayınlanan yeni fragmana aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 26.03.2023 15:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2022 01:33
Migler tomcatleri haşat ediyordu. Şimdi de sukoiler f35'leri öper.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.03.2022 12:17
Tom sen uzaylı misin 60 oldun hala aynısın.Ajda Pekkan in erkek versiyonu.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2022 21:16
İlk topgun çıktığında video kasetten izleyip dumur oluşum geldi aklıma.Müzikleri ile ayrı bir efsane idi.Tom Cruise desen ayrı saygı duyulası bir efsane.Yeni nesil gençler bu film den önce izlemedi ise ilk Top Gun ı izlesinler muhakkak.Take my breath a way şarkısı nasıl bir etki vermişti filme
Kalan Karakter : 300 Gönder
Top Gun: Maverick filminin yeni fragmanı yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×