Torchlight 2 duyuruldu

Mahmut Saral
Mahmut Saral 9.08.2010 - 14:12
Başarılı RPG'den devam kararı
Runic Games, yeni geliştirilen aksiyon RPG oyunu Torchlight II'yi duyurdu. PC için geliştirilen yapım, 2011 yılının İlkbahar döneminde PC için raflarda olacak. Oyunun, bu Gamescom fuarında oynanabilir bir versiyonunun olacağı belirtildi. Bu yeni oyunda multiplayer modlar da var. Torchlight'a ait MMO oyunu projesi ise, şimdilik askıya alındı.

Torchlight 2 duyuruldu
Yorumlar 14
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 06:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
Torchlight 2 duyuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×