Torque oldu Jacked

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Torque oldu Jacked
Hazırlanmakta olan motorsiklet yarış oyunu Torque'un ismi Jacked olarak değişti. Oyun, Torque isimli filmden esinlenerek hazırlanıyor, film ise Ocak 2004'te vizyonlarda boy göstermişti. Motorsiklet yarışları, Doğu Sahili'nden Batı Sahili'ne doğru yapılıyor. Yarışmakla kalmayıp motorsikletler çalabilecek, çeşitli çetelere karşı mücadele edebileceğiz. Jacked PC, PS2 ve Xbox için piyasalarda olacak, henüz bir çıkış tarihi verilmedi.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 08:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
Torque oldu Jacked

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×