ToruCon İstanbul ile gümbür gümbür (MK TV)

Ceyda Doğan
Ceyda Doğan 1.07.2014 - 16:56
İşte renkli görüntüler
28 - 29 Haziran tarihlerinde Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'ne gerçekleşen ToruCon İstanbul, birbirinden renkli görüntüleriyle iki günü geride bıraktı. Her yıl haziran ayının ikinci haftası eğlencyle bizleri bir araya getiren etkinlik, Merlin'in Kazanı basın sponsorluğu eşliğinde, birbirinden renkli standlarıyla da anime ve oyunseverleri bir araya getirdi.

İşte kameralarımıza yansıyan görüntüler.


Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 14:05
Kalan Karakter : 300 Gönder
ToruCon İstanbul ile gümbür gümbür (MK TV)

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×