Total War: Arena'nın merakla beklenen açık test aşaması başladı

Total War: Arena'nın merakla beklenen açık test aşaması başladı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 7.02.2018 - 10:06
Total War: Arena'nın betası sonunda başladı

Wargaming Alliance ve Creative Assembly ortaklığıyla geliştirilen Total War: ARENA’da açık test haftası dolu dizgin devam ediyor. 12 Şubat’a kadar sürecek açık test haftasına oyunun mevcut sürümünü denemek isteyen herkes davetli. Hafta boyunca oyuna girecek tüm oyunseverler efsanevi komutanlarla tarihi savaşlarda yer alma ve ordularını zafere götürme fırsatı elde edecek. Bu süreç boyunca devam edecek olan ve Immortals (ölümsüzler) adı verilen program dahilinde kazanılacak ödüllere oyun tam sürüm olarak açık betaya girdiğinde de sahip olmaya devam edeceksiniz. Wargaming Alliance ve Creative Assembly bu programla oyunun geliştirme aşamalarına destek olan topluluk üyelerine bir nevi teşekkür etmiş oluyorlar.

Total War: Arena'nın açık test aşaması başladı

Total War: ARENA, oyunculara tarihteki unutulmaz kahramanlardan Spartalı Leonidas, Romalı taktik ustası Julius Caesar veya barbar kraliçe Boudica’nın yerine geçme ve tarihteki gerçek savaş alanlarından esinlenerek hazırlanan haritalarda ordulara hükmetme şansı veriyor.

Immortals (ölümsüzler) ödülleri dışında kazanılan her şeyin, oyun açık betaya çıktığında silineceğini belirtelim. Immortals hakkında daha detaylı bilgi ve kazanabileceğiniz ödüller için https://totalwararena.net/en/latest-news/latest-news/we-could-be-immortals/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Basın Bülteni

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 17.01.2021 11:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×