Total War, konsol yollarında

Burçin Aygün
Burçin Aygün 7.12.2010 - 14:04
İlginç bir deneyime hazır olun
Creative Assembly'nin yaptığı açıklamaya göre ünlü seri yavaş yavaş konsollar için de gelebilir. Şimdiye dek konu üzerinde çalıştıklarını, hatta oyunu konsol pad'leri ile çalıştırdıklarını ve hiç sorun yaşamadıklarını belirten firma aynı zamanda konsollar dışında mobil sistemler için de oyunu geliştirebileceklerini söylüyorlar.

Total War, konsol yollarında
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 03:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
Total War, konsol yollarında

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×