Total War: Warhammer 2'nin haritasına yakından bakıyoruz

Total War: Warhammer 2'nin haritasına yakından bakıyoruz

Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 24.08.2017 - 12:26
Devasa bir dünya da topyekün savaş keyfi
Strateji oyunu denildiğinde akla ilk gelen serilerden biri olan ve strateji türünün hayranları tarafından her yeni oyunu merak ile beklenen Total War serisi, en son Warhammer evrenine adım atmış, ki oyuncular tarafından da hayli beğenilmişti. İlk oyunun başarısının ardından ikinci oyuna da kesin gözüyle bakılıyorken, Creative Assembly ve Sega'dan beklenen hamle gelmiş, Total War: Warhammer 2 etkileyici bir duyuru fragmanı ile strateji severlere merhaba demişti.

Bugün ise Gamescom'a özel olarak oyunun haritasını bizlere gösteren yeni bir video yayınlandı. Grafiklerin de hayli geliştiğini görme şansına eriştiğimiz videoda, oyunun haritasının önceki oyunlara kıyasla çok daha engebeli bir arazide geçtiğini görebiliyoruz. Önceki oyunlardan daha fazla taktik yapmamız gerekecek gibi gözüken Total War: Warhammer 2'nin haritasını gösteren yeni videoyu, aşağıdan izleyebilirsiniz:

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 26.02.2021 04:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.08.2017 13:57
içime sinmiyor . TW tarih temasından çıktı
Naru61
Naru61 25.08.2017 08:19
Sürekli aynı mekanikler üzerine tarihi oynamak biraz sıkmıştı.Biraz farklı konsept uygulayıp oyuncuları sıkmamaya çalışıyorlar.Biraz tarihi oyunlara ara verip tekrar geri dönünce daha iyi olur bence.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×