Total War: Warhammer III çıkış tarihi açıklandı

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 5.11.2021 - 19:10
Total War: Warhammer III'ün Ogre Kingdoms fraksiyonu için hazırlanmış olan sinematik, beraberinde oyunun çıkış tarihini de gözler önüne serdi.

Birçok strateji sever tarafından büyük bir heyecanla beklenmekte olan Total War: Warhammer III, artık bir çıkış tarihine sahip. Normal şartlar altında 2021 içerisinde piyasaya sürülmesi planlanan strateji oyunu, 2022'nin başlarına ertelenmiş ve oyunun geliştirme sürecinin 'birazcık' daha zamana ihtiyacının olduğu sinyallerini vermişti. 'Ogre Kingdoms' sinematik tanıtım videosu ile birlikte açıklanan çıkış tarihi, 17 Şubat 2022 olarak belirlenmiş. Dying Light 2, Horizon Forbidden West ve Elden Ring gibi devasa yapımların da 2022 Şubat ayında çıkacağını düşünecek olursak, muhteşem bir şubat bizleri bekliyor olabilir.

Total War: Warhammer III çıkış tarihi açıklandı

Ogre Kingdoms fraksiyonu için hazırlanmış olan sinematik 'şarkı' videosu, Total War ekibinin sinematikler konusundaki başarısını bir kez daha gözler önüne seriyor. Ayrıca, son zamanlarda yayımlanmakta olan neredeyse tüm Total War videoları ve oyunları, Türkçe altyazı seçeneğine de sahip. Fraksiyonun midesine ne kadar düşkün olduğunu anlatan sinematik video, beraberinde bazı küçük detayları da getiriyor.

Total War: Warhammer III çıkış tarihi açıklandı

İki efsanevi lord, iki lord, üç kahraman ve 23'ten fazla askeri birlik seçeneğiyle çıkacak olan Ogre Kingdoms DLC'si, oyunu ön sipariş eden veya oyunu çıkışındaki ilk bir hafta içerisinde satın alan herkese ücretsiz bir şekilde verilecek. Daha sonrasında paralı bir hâle gelecek olan ek paket, oyunun oldukça önemli fraksiyonlarından bir tanesi. Ayrıca, Total War: Warhammer III'ün çıkar çıkmaz Xbox Game Pass PC kütüphanesine ekleneceğini de belirtmiş olalım. Geçtiğimiz gün yayımlanmış olan şık sinematiğe, aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2021 12:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.11.2021 08:10
Mediewal 3 isteriz!
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.11.2021 15:35
Bildiğin paça çorbası yaptı
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.11.2021 00:17
yarı mogul yarı ork gönderme ilginc ve mide bulandırıcı adam lar mogullar ve hunları ve T....... noktalı yerleri siz doldurun acaba kimi canavar göstermek de ısrarcı her oyunlarında
MK Okuru
MK Okuru 7.11.2021 02:12
lan bir siz bitmediniz be amma eziklik psikoloji altında eziliyorsunuz bee aynen aslanım ata da bineriz okta atarız cünkü ben türkümde de siz hangi ırk sınız yazık kıyamam herseye istemürk diyen Z kuasagından mısınız cocuklar sizler.. ah canlarım benim
MK Okuru
MK Okuru 6.11.2021 17:41
Tabi ata binip okta atıyorlar, aynı sen....
MK Okuru
MK Okuru 6.11.2021 11:39
Lan bir bitmediniz. Aynen Türkler üstün ırk çekemiyolar hshhshshs .
Kalan Karakter : 300 Gönder
Total War: Warhammer III çıkış tarihi açıklandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×