Touch of Death (Mobil İnceleme)

Hakan Bozdemir
Hakan Bozdemir 18.12.2013 - 12:28
Daha kanlı bir mobil oyun isteyenlere
Yeni bir mobil inceleme ile karşınızdayım. Bu sıralar yeni çıkan mobil oyunların sayısı artınca bizler de siteye her gün mobil inceleme girer olduk. Bugün inceleyeceğimiz olan oyun ise Touch of Death.

Touch of Death (Mobil İnceleme)
Touch of Death'e ilk girdiğiniz andan itibaren hangi oyuna benzediğini hatırlayacaksınızdır diye tahmin ediyorum. Benim aklıma direkt olarak Fruit Ninja geldi. Oyunumuz bir bakımdan Fruit Ninja ile benzer özellikler gösteriyor diyebilirim. Hikayesi mobil oyun olduğundan dolayı kısa ve öz. Bir katil var ve bu katil sizin akıl hocanızı öldürüyor. Daha sonra ise siz intikam hırsı ile dolup taşıyorsunuz. Hal böyle olunca katile ulaşabilmek için karşınıza çıkan tüm adamlar öldürüyorsunuz.

Zaten oyuna girişiniz ile birlikte oyun bu hikayeyi size gösteriyor ve başlıyor. Oyunun oynanış sistemi dediğim gibi Fruit Ninja gibi ilerliyor fakat birkaç küçük fark var arada. Fruit Ninja'da meyveler rastgele havalanırken, Touch of Death'deki suçlular belirli bir çizelgede öldürülüyor. Yani karşınıza çıkan düşmanı öldüreceğiniz noktalar ve yollar size gösteriliyor ve sizler de ona uygun bir şekilde ufak bir parmak hareketi ile rakibin işini bitirmiş oluyorsunuz. Sürekli olarak yeni bir rakip ve gittikçe zorlaşan zorluk seviyesi ile oyun sizi de hırslandırıyor.

Touch of Death (Mobil İnceleme)
Oynanışı bakımından zevkli bir yapım olmuş olsa bile içerik olarak çok eksik kaldığını söylemek mümkün. Gerek çizimler olsun, gerek saldırı tipleri olsun birbirini çok tekrarlıyor ve göze daha da sıradan gelmeye başlıyor. Bu konuda daha fazla çeşitliliği içerisinde barındırsaydı eğer puanı daha yüksek olabilirdi. Yine de belirli bir süre boyunca oynamak da bir sakınca yok. Eğer Fruit Ninja'dan sıkıldıysanız veya onun o rengarenk dünyasını sevmiyorsanız Touch of Death sizler için yeni bir seçenek olabilir.

Artılar:

Daha farklı bir oynanış sistemi
Daha kanlı bir oyun
Fiyat olarak uygun

Eksiler:


Kendini tekrarlaması
Görsel anlamda pek bir şey ifade etmemesi

Puan:
5/10
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 18.04.2021 23:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
Touch of Death (Mobil İnceleme)

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×