Toy Story 3'lü PS2 paketi

Mahmut Saral
Mahmut Saral 22.10.2010 - 11:41
Kim demiş PS2 öldü diye
Sony, Amerikalı oyuncular için yeni bir PS2 paketi duyurdu, evet PS2 paketi. Her ne kadar, "desteğimizi çektik, artık PS3'e odaklandık" denilse de, PS2'nin önlemenez yükselişi hâlâ sürüyor ve hâlâ milyonlar satıyor. Bunu gören Sony de boş durmak istememiş ve yeni bir oyun olan Toy Story 3'ü, Slim bir PS2 konsol ile beraber paket olarak 99.99 dolardan satışa sunmuş.

Sizce PS2 daha kaç yıl hayatımızda olur?

Toy Story 3'lü PS2 paketi
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 7.06.2023 06:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
Toy Story 3'lü PS2 paketi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×