Toy Story 4 ilk haftasında 238 milyon dolar hasılat elde etti

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 24.06.2019 - 14:17
Toy Story 4'ten muhteşem açılış

Geçtiğimiz hafta sonu vizyona giren Toy Story 4 gişede büyük bir başarı elde etti. Büyük ses getiren film, hafta sonu boyunca dünya genelinde 238 milyon dolar hasılat elde ederek. Serinin de en iyi çıkışını gerçekleştiren film oldu. 

Toy Story 4 ilk haftasında 238 milyon dolar hasılat elde etti

Oyuncak Hikayesi yeni filmiyle sevenleriyle buluştu. Geçtiğimiz hafta Cuma günü vizyona giren Toy Story 4'e ilgi büyük oldu. Toy Story 4 ilk haftasında Kuzey Amerika'da 118 milyon dolar hasılat elde etti. Toy Story 3 ise 110 milyon dolar hasılat elde etmişti. Toy Story 4'teTony Hale Forky’yi Tom Hanks, kovboy Woody'yi, Tim Allen astronot Buzz'ı, Joan Cusack Jessie'yi, Bonnie Hunt Dolly'yi seslendiriyor.

Toy Story 4, kaşıktan yapılma bir oyuncak olan Forky’nin atıldığı macerayı konu ediyor. Bir geri dönüşüm projesi ile yaratılan Forky, oyuncak olduğunu asla kabul etmez. Tek kullanımlık bir kaşıktan yapılma bir oyuncak olsa da o oyuncak olmadığı konusunda ısrarcıdır. Kendisini Bonnie’nin odasına ait hissetmeyen Forky, dünyadaki amacının ne olduğunu düşünmeye başlar.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 25.01.2022 08:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.06.2019 15:01
Keşke oyunu da çıksa...
Kalan Karakter : 300 Gönder
Toy Story 4 ilk haftasında 238 milyon dolar hasılat elde etti

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×