TP-Link, e-spora desteğini sürdürüyor

TP-Link, e-spora desteğini sürdürüyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 6.11.2017 - 14:27
TP-Link, Ice E-Sports Club’a sponsor oldu

Dünya kablosuz ağ pazarının lideri TP-Link, spora verdiği destekle de dikkat çekiyor. Hızlı ve kesintisiz WiFi için sürekli ürün geliştiren ve online oyun severlerin de gereksinimi olan ağ çözümleri üreten şirket, e-spora da destek olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıllarda Zone Esports ile anlaşma yapan firma bu yıl Ice E-Sports Club’a sponsor oldu.

TP-Link, Ice E-Sports Club’a Sponsor Oldu

2017 Ocak ayında kurulan Ice E-Sports Club, beş takımdan oluşuyor. Girdiği turnuvaların yüzde 92’sinden derece ile dönen Ice E-Sports Club, ellinin üzerinde ödüle sahip ve 15 binin üzerinde taraftarı bulunuyor. Sürekli gelişen kulüp, özellikle Ankara ve çevresindeki e-sporcuların buluşma noktası olmayı hedefliyor.

TP-Link Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü Zeynep Öcal Özüağ, TP-Link’in içinde bulunduğu pazar ve ürettiği çözümlerle e-spor ve e-sporcularla her zaman iç içe olduğunu ve ileride de olacağını belirterek, “Spora elimizden geldiğince destek vermeye çalışıyoruz. E-Spor da desteklediğimiz branşların başında yer alıyor” dedi. Ice E-Sport Club’un yeni ama hızla büyüyen bir kulüp olduğunu söyleyen Özüağ, “Bu büyümeye TP-Link olarak bizler de katkı vermek istiyoruz” dedi.

Ice E-Sports Club Genel Koordinatörü Furkan Güven, dünyanın en büyük kablosuz ağ üreticisi olan TP-Link’in desteğini aldıkları için mutlu olduklarını belirterek, “Ulusal ve uluslararası arenada artık daha güçlü olarak yer alacağız. TP-Link ile işbirliğimizin uzun soluklu olacağına inanıyoruz” dedi.

Basın Bülteni

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.03.2021 05:22
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×